Gorąco zapraszamy do wsparcia działań naszej Fundacji.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli przeznaczyć większą ilość funduszy na realizację celów statutowych.  Pozyskane środki pozwolą fundacji na prowadzenie aktywnej działalności na rzecz swoich podopiecznych jak również wzięcie udziału w realizacji nowych projektów.  Dla nas każda złotówka ma znaczenie!  Za wszelkie darowizny serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszej współpracy.

 

 

Przekaż darowiznę

 

 

Dane do przelewu:
Tytuł: Darowizna na cele statutowe
Nazwa banku: mBANK
Numer konta bankowego: 04 1140 2004 0000 3002 7760 6240

Fundacja Uśmiech Szczęścia
Ul. Bursztynowa 19/86
20-576 Lublin

KRS: 0000727954
NIP: 712-336-82-73
REGON: 369988557


 

Zostań Sponsorem

 

Chcesz wzbogacić wizerunek Twojej firmy ? Na twarzach naszych podopiecznych zobaczyć uśmiech ?  Wesprzyj program naszej fundacji !

Zachęcamy do nawiązania współpracy sponsorskiej. Nasze wspólne działania pomogą : dzieciom z domów dziecka i rodzin dysfunkcyjnych, wspierać talenty i uzdolnienia wsród dzieci i młodzieży, w wejściu w dorosłe i samodzielne życie, dzieciom potrzebującym wsparcia ze względu na sytuacje życiowe w jakich się znalazły, osobom niepełnosprawnym oraz wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Ty natomiast w pozytywny sposób podniesiesz wizerunek swojej firmy, jednocześnie pomagając potrzebującym. Jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas !

 

W ramach współpracy oferujemy :

 

♥  umieszczenie logo Twojej firmy w materiałach promocyjnych Fundacji np. na ulotkach, plakatach, broszurach, rollupach itp.

♥  zamieszczenie logo Twojej firmy na głównej stronie internetowej Fundacji Uśmiech Szczęścia oraz w zakładce Sponsorzy/Partnerzy

♥  promocję Twojej firmy w social mediach(facebook, instagram, twitter)

♥  promowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy przez Fundację,

♥  informowanie o wsparciu Twojej firmy podczas przedsięwzięć i imprez, organizowanych przez Fundację,

♥  zgodę na używanie logo Fundacji w działaniach marketingowych i promocyjnych Twojej firmy,oraz inne ciekawe korzyści.

 

W przypadku podjęcia z nami współpracy, chętnie poznamy Twoje propozycje. 

 

,, Pomaganie przez kupowanie”

 

Chcesz pomóc Naszym podopiecznym? Chcesz sprawić, by na twarzach dzieci pojawił się uśmiech ?

Mamy dla Ciebie świetną okazję Ruszamy z akcją – Pomaganie przez kupowanie.

 

 

KUP GADŻET -SZCZĘŚCIA. KUPUJĄC – POMAGASZ !!!

 

 

 

Ale na tym nie kończą się Wasze możliwości! Nie zapomnijcie że możecie poinformować o naszej akcji swoich znajomych. Przekonajcie ich, że warto wziąć udział w naszej akcji. Nabywając gadżet Fundacji Uśmiech Szczęścia wspomagasz Naszych podopiecznych. Środki zarobione na produkcji gadżetów zostaną w całości przekazane dla dzieciaków z Domu Dziecka . Udostępnij informację o akcji na swoim profilu: Facebookowym, na Twitterze i Instagramie – dzięki temu więcej osób dowie się o prowadzonej przez nas akcji.

 

NABYWAJĄC GADŻET SZCZĘŚCIA – FUNDUJESZ UŚMIECH

NA TWARZCH NASZYCH PODOPIECZNYCH !!!

 

 

  FaniMani

 

Od dziś możesz nam pomóc robiąc zakupy w sklepach internetowych! Rejestrując się na FaniMani.pl, możecie wspierać nas robiąc zakupy przez internet. Płacicie tyle co zawsze, ale część z tego trafia na konto fundacji.

www.fanimani.pl/usmiech-szczescia

 

  Idea Fair play

 

Możesz nam pomóc kupując produkt ubezpieczeniowy przez Idea Fair Play. Wystarczy, że wybierzesz naszą fundację i zamówisz ubezpieczenie. Idea Fair play przekaże dla nas część zysku ze sprzedaży.

www.ideafairplay.pl/usmiech-szczescia

 

 

Zostań Wolontariuszem

 

Wolontariat to droga do poznania samego siebie – każdy posiada predyspozycje, żeby zostać wolontariuszem, ponieważ posiadamy cząstkę dobroci w sobie i mamy sposobność się nią dzielić z tymi, którzy jej potrzebują!

 

Masz chwilę wolnego czasu? Lubisz pomagać? Kontakt z ludzmi to dla Ciebie czysta przyjemność. Dołącz do Zespołu Wolontariuszy Fundacji Uśmiech Szczęścia. Poszukujemy osób z Lublina i okolic oraz Krakowa i okolic. 

 

Jeśli podoba Ci się nasza wizja pomocy. Twoje zainteresowania i możliwości są zgodne z naszym planem działania. A Ty nie chcesz stać bezczynnie z boku. Nie czekaj. Skontaktuj się z Nami !!! Razem możemy więcej !!!

 

Kwestionariusz Wolontariusza

 

 

X