Welcome to our website! Call us: (800) 123 4567 and send e-mail: info@examplewebsite.com

Zostań Wolontariuszem

Fundacji Uśmiech Szczęścia


  Nasi wolontariusze pomagają nam w przeróżnych zadaniach związanych z naszymi projektami, organizowanymi warsztatami tamatycznymi, zajęciami edukacyjnymi oraz bieżącymi działaniami w biurze Fundacji.

  Zapraszamy do zostania Wolontariuszem Fundacji Uśmiech Szczęścia wszystkie osoby które będą do dyspozycji co najmniej raz w tygodniu na minimum 2 godziny. Osoby te mogą przychodzić do naszego biura przy ul. 1-go  Maja 51 w Lublinie od poniedziałku do piątku od 10 do 16 (najpóźniejsza godzina rozpoczęcia wolontariatu to 16). Prosimy o przesłanie wiadomości email na adres  kontakt@usmiechszczescia.pl – w tytule „Zgłoszenie Wolontariusza – imię i nazwisko” . Prosimy także o informację o osobie zgłaszającej się do wolontariatu i  preferowanym dniu oraz godzinie odbywania wolontariatu. Wszyscy nasi wolontariusze otrzymują od nas oficjalne zaświadczenie o odbyciu wolontariatu w naszej fundacji. Jeśli jesteś specjalistą (fotograf, grafik, informatyk) i chcesz nas wspierać zdalnie. Napisz do nas… 

  …Wolontariat to droga do poznania samego siebie. Każdy posiada predyspozycje aby zostać wolontariuszem. Wszyscy posiadamy cząstkę dobroci w sobie i mamy sposobność się nią dzielić z tymi którzy jej potrzebują…!!!

   Razem możemy więcej…!!!

   

  X